سلام دوستان

میخاستم چن تا نکته خیلی مهم برای چن تا موقعیت خیلی سختی که تو سطح PRO باهاش روبرو میشین بگم

اینارو اوکی کنین بقیه مراحلو میشه رد کرد

1-وقتی به مرکز روستا میرسین (همون اول بازی که مامور پلیسو آتیش زدن )

وارد اتاقی که تفنگ شات گان هست نشید و سمت هیچ کدوم از درب های خروجی نرید چون یکی با اره برقی میاد

و زامبیای زیادی میریزن سرتون و کشتنشون خیلی سخت میشه

وارد اتاقای دیگ بشین به سرشون شلیک کنید و با لگد زدن گروهی ضربه بخورند یه مقدارشون رو که بکشین صدای کلیسا بدون اینکه اره برقی بیاد به صدا در میادو همه تارو مار میشن

2-باز هم اولای بازی از یه سرا زیری که میایین پایین یه صخره میندازن که تند تند باید کلید ضربدر رو بزنین

همینجا تو سطح PRO خیلی دشواره اگ چن بار مردین نا امید نشین چون خاصیتی که بازی اویل داره با مردنتون سطحش آسون تر میشه

3- سخت ترین و بی شرف ترین غول سطح Pro جک کراوزر با هیچ سلاحی نمیشه کشتش ب شما مهلت نمیده دست به آرپیچی بزنین پس فکرشو نکنین

شما باس از اول بازی جواهرات قیمتی (اونا ک بالا ده هزارتا قیمتشون ) ذخیره بگزارین تا به فروشنده قبل مبارزه با جک کراوز که رسیدین تفنگ KILLER MAGNOUM رو بخرین همه چیزاشو ارتقاع بدین حتی ب قیمت فروختن سلاح های دیگ و بگزارین برای مبارزه آخر

در طول بازی ام خشاب هاشو مصرف نکنین همه رو بزارین برای کراوزر

اینارو رعایت کنین همیشه PRO میرین

این هم بهترین رکورد خودم تو سطح PRO

یکی دو بار اشلی مرد چن بارم توی تند تند کلید زدنا مردم و گرن لیان من هیچوقت کشته نمیشه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پسته بیمه پاسارگاد، نمایندگی مفید ژمینو گیفت باکس خرید اینترنتی باکس هدیه و پکیج کادو koobin fileboom من کسب درآمد با لپ تاپ Thomas days-of-new David